ADRES

Organize Sanayi Bölgesi Adnan Kahveci Bulvarı No:45 Kutlukent/SAMSUN/TURKEY


Pbx: +90 362 266 64 64
Tel: +90 362 266 76 78
Fax: +90 362 266 61 77


E-POSTA

mobinda@mobinda.com.tr


HAKKIMIZDA

Durapay Mobilya 2002 yılında organize sanayi bölgesinde mobinda adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız toplam 20.000m2 üzerinde üretim yapmaktadır. Ürün yelpazemizde modern çizgilerle özgün olarak tasarlanmış ; oturma grupları, kanepe, yatak ile birlikte yatak odası, yemek odası, genç odası tasarımları ve aksesuarlar yer almaktadır. Ürünlerimiz CNC sistemli makinelerle yapılmaktadır. DURAPAY MOBİLYA hergün kendini yenileyerek ve ürün kapasitesini arttırarak yurt içinde bayilik oluşturma çabasını sürdürmenin yanında ihracat payını da her geçen gün arttırmaktadır. Durapay Mobilya Mobinda markası altında ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.


Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüketicilerimizin farklı yaşam tarzlarına uygun dünya standartlarında üretim yapmaktır. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmak ve dünya markası olmaktır.


Kalite Politikamız

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini sürekli artırmak ve dünya markası olmaktır..Copyright © Tüm Haklari Saklidir. Mobinda.com.tr